Новини

Трикотажні простирадла на резинці

Трикотажні простирадла пошиті українським виробником TAG Tekstil з натуральної бавовняної тканини, виробленої в Туреччині. Воні призначені для двоспальних ліжок. Для більш надійної фіксації на матраці, оздоблені еластичною стрічкою по всьому периметру. Тканина Трикотаж отримав широку поп..

21.05.2021 134 Читати далі...

Набори з 2-х дитячих наволочек зі знижкою

Набори з 2-х дитячих наволочек з натуральної бавовняної тканини, з різноманітними малюнками. Наволочки з дитячими малюнками, однотонні, з зірками, зигзагами. Набори продаються зі знижкою 10%. Все наволочки виконані з натуральної бавовни і пофарбовані натуральними барвниками, без використання будь-я..

20.05.2021 121 Читати далі...

Дитячі наволочки з натуральної тканини

Дитячі наволочки з натуральної бавовняної тканини, з різноманітними малюнками, більш ніж 100 різновидів. Наволочки з дитячими малюнками, однотонні, з зірками, зигзагами. Все наволочки виконані з натуральної бавовни і пофарбовані натуральними барвниками, без використання будь-яких синтетичних і штуч..

07.05.2021 170 Читати далі...

Пледи з велсофту

Плед велсофт – пухнастий і м'який, не подразнює шкіру, гіпоалергенний. Плед з велсофту зберігає тепло, не розтягується і не збігається, легко піддається машинному пранню, швидко сохне. Незважаючи на наявну ворсистість, поверхня пледа не схильна до виникнення катишок. Повний асортимент можна по..

14.04.2021 196 Читати далі...

Підліткові набори підковдра + наволочка

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу набори підліткової постільної білизни з двух предметів: підковдра + наволочка. Якісна і комфортна, гладенька і приємна на дотик постільна білизна преміум-класу з сучасним стильним дизайном, пошита українським виробником ТМ «COSAS» з виготов..

07.04.2021 202 Читати далі...

Новинки – сатинові постільні комплекти

У продаж надійшли нові моделі сатинових постільних комплектів ТМ «Комфорт текстиль». Сатин – найвідоміша і поширена тканина на текстильному ринку, яку використовують для виготовлення одягу, штор, покривал і, звичайно ж, постільної білизни з сатину. Досвідчені господині без роздумів вибирають с..

30.03.2021 268 Читати далі...

Постіль для дітей та підлітків з попліну

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу нові дитячі постільні комплекти з попліну. Це якісна і комфортна постільна білизна з сучасним стильним дизайном, виготовлена українським виробником ТМ «Комфорт текстиль» (місто Вінниця) з 100% натуральної бавовняної тканини. Комплекти представлені в..

28.03.2021 201 Читати далі...

Дитячі набори підковдра + наволочка

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу набори дитячої постільної білизни з двух предметів: підковдра + наволочка. Якісна і комфортна, гладенька і приємна на дотик постільна білизна преміум-класу з сучасним стильним дизайном, пошита українським виробником ТМ «COSAS» з виготовлено..

26.03.2021 149 Читати далі...

Покривала з персонажами мультфільмів

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу покривала з персонажами мультфільмів. Покривала пошиті українським виробником TAG Tekstil з ранфорсу, В якості наповнювача використовується силіконізоване волокно. Покривало простьобане ромбами, краї оброблені каймою під колір покривала. Повний асор..

19.03.2021 202 Читати далі...

Постільні комплекти з бязі

У продаж надійшли новинки – постільні комплекти з бязі ТМ «Комфорт текстиль». Бязь — екологічна, комфортна і практична тканина, завдяки особливому переплетінню та рівномірній товщині ниток, вироблених з натуральної бавовни. Особливості: Витривала при пранні та прасуванні Швидко сохне ..

17.03.2021 357 Читати далі...

Дитяча постіль з персонажами мультфільмів

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу дитячі постільні комплекти з персонажами мультфільмів. Це якісна і комфортна постільна білизна з сучасним стильним дизайном, пошита українськими виробниками. Малюнки на постелях відображают персонажів популярних дитячих мультфільмів: Robocar Poli, Б..

12.03.2021 232 Читати далі...

Дитяча постіль Майнкрафт

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшла до продажу дитяча постіль Майнкрафт. Це якісна і комфортна постільна білизна з сучасним стильним дизайном, пошита українським виробником ТМ «Комфорт текстиль» (місто Вінниця) з бязі — 100% натуральної бавовняної тканини. Малюнок тканини відображає елементи попу..

15.02.2021 224 Читати далі...

Євро підковдри з сатину

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу новинки – євро підковдри з тканини сатин-преміум. Це якісна постільна білизна преміум-класу пошита українським виробником ТМ «COSAS» з натуральної бавовняної тканини сатин-преміум. Підковдри призначені для двоспального ліжка, мають гладеньку і ..

08.02.2021 182 Читати далі...

Євро підковдри з тканини ранфорс-преміум

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу новинки – євро підковдри з тканини Ранфорс-преміум. Це якісна постільна білизна преміум-класу з сучасним стильним дизайном. Підковдри пошиті українським виробником ТМ «COSAS» з натуральної бавовняної тканини ранфорс-преміум. Підковдри приз..

05.02.2021 159 Читати далі...

Новинки для дітей

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу новинки – дитячі постільні комплекти з бязі. Це якісна і комфортна постільна білизна з сучасним стильним дизайном, пошита українським виробником ТМ «Комфорт текстиль» (місто Вінниця), з 100% натуральної бавовняної тканини. Бязь — екологічна, ко..

01.02.2021 168 Читати далі...

Простирадла з бязі з новими візерунками

В інтернет-крамниці «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу простирадла на резинці з новими візерунками. Простирадла пошиті українським виробником ТМ «Комфорт текстиль» (місто Вінниця) з бязі - 100% натуральної бавовняної тканини. Бязь — екологічна, комфортна і практична ткан..

31.01.2021 171 Читати далі...

Яскрава постіль для підлітків

У продаж надійшли підліткові постільні комплекти яскравих забарвлень з героями мультфільмів. Комплекти пошитиі українським виробником TAG Tekstil з 100% натуральної бавовняної тканини - ранфорс. Природність матеріалу, цікавий принт, а також якісний пошив білизни як найкраще підійде дітям від 5 років..

28.01.2021 178 Читати далі...

Постільні комплекти з попліну

У продаж надійшли постільні комплекти з попліну від виобника TAG Tekstil. Поплін є однією з найпопулярніших тканин для постільної білизни. Це бавовняна тканина, яка утворюється в результаті поперемінного перетину тонких ниток підткання і товстих ниток основи. Спосіб виробництва полягає в тому,..

27.01.2021 205 Читати далі...

Постільні комплекти з ранфорсу

У продаж надійшли постільні комплекти з ранфорсу від виобника TAG Tekstil. Ранфорс — тканина, виконана з 100% бавовняного волокна. Це щільна тканина, що отримується в результаті полотняного переплетення кручених ниток основи і підткання. Незважаючи на підвищену щільність, цей матеріал відрізня..

25.01.2021 159 Читати далі...

Постільні комплекти з тканини сатин люкс

У продаж надійшли Постільні комплекти з тканини сатин люкс від виобника TAG Tekstil. Сатин – одна з найкрасивіших, міцних і приємних тілу тканин, виготовлених з натурального волокна. Подвійне переплетення найтонших бавовняних ниток вищих сортів, наділяє цю тканину особливими властивостями, надає їй..

19.01.2021 156 Читати далі...

З наступаючим Новим Роком!

Колектив Інтернет-крамниці «КрамСон» від щирого сердця вітає Вас з Новорічними Святами! Дякуємо Вам, що були з нами в 2020 році. Будемо раді вітати Вас в нашій Інтернет-крамниці і наступного 2021 року! Бажаємо Вам в Новому Році міцного здоров'я, любові і злагоди в родинному колі, та здійснення всі..

30.12.2020 336 Читати далі...

Терміни відправки товару

Шановні клієнти! У зв'язку з великим напливає замовлень, збільшується час відправлення товару від виробника «Комфорт текстиль». Якщо ви хочете отримати товар від цього виробника до Нового Року, зробіть будь ласка замовлення до 20 грудня включно. На жаль ми не можемо гарантувати, що товар замовлений..

14.12.2020 230 Читати далі...

Дитячі простирадла на резинці

Пропонуються до продажу простирадла на резинці для дитячих ліжечок від виробника Cosas. Повний асортимент дитячих простирадл: Дитячі простирадла   Це якісна постільна білизна преміум-класу з сучасним стильним дизайном. Простирадла пошиті українським виробником ТМ «COSAS» з натурал..

03.12.2020 243 Читати далі...

Новорічна постіль

У продаж надійшли новинки – постільні комплекти з новорічною тематикою. Комплекти пошиті українським виробником TAG Tekstil з 100% натуральної бавовняної тканини - ранфорс. Природність матеріалу, цікавий принт, а також якісний пошив білизни підійде людям будь-якого віку. Комплекти представлені в д..

30.11.2020 544 Читати далі...

Показано з 1 по 24 із 76 (4 сторінок)
0