Новини

Новинки - дитячі постільні комплекти від ТМ Cosas

У продаж надійшли новинки – дитячі постільні комплекти від ТМ Cosas з натуральної бавовняної тканини бязь-преміум. Комплекти призначені для стандартних дитячих ліжечок, складаються з однієї підковдри 110х140 см, одного простирадла на еластичній стрічці 60х120 см і однієї наволочки 40х60 см. Природн..


Дитячі постільні комплекти з класичними підковдрами

У продаж надійшли дитячі постільні комплекти з класичними підковдрами - однаковий малюнок з обох сторін і однотонними простирадлами від ТМ Cosas. Комплекти пошиті з натуральної бавовняної тканини бязь-преміум. Комплекти призначені для стандартних дитячих ліжечок, складаються з однієї підковдри 110..

23.05.2020 30 Читати далі...

Новинки – нові бортики в ліжечко ТМ Cosas

В продаж надійшли бортики в ліжечко з новими малюнками від ТМ Cosas. Бортик призначений для стандартних дитячих ліжечок з розміром спального місця 60х120 сантиметрів. Він створює захист для немовляти по двох сторонах дитячого ліжечка. У більшості випадків цього достатньо для комфортного сну. Якщо є..

22.05.2020 27 Читати далі...

Новинки від ТМ «Комфорт текстиль»

Новинки від ТМ «Комфорт текстиль» – дитячі та підліткові комплекти з попліну. Виробник Комфорт-текстиль - компанія, що займається виготовленням постільної білизни. Вона працює на текстильному ринку з 2004 року, за цей час зарекомендували себе як надійна і стабільна компанія. У своєму виробництві ..

21.05.2020 27 Читати далі...

Однотонні підліткові постільні комплекти

У продаж надійшли однотонні підліткові постільні комплекти від ТМ Cosas. Комплекти пошиті з натуральної бавовняної тканини ранфорс-преміум. Комплекти призначені для односпального ліжка шириною від 90 до 120 сантиметрів і довжиною від 180 до 200 сантиметрів, та складається з однієї підковдри 160х22..

16.05.2020 34 Читати далі...

Однотонні дитячі постільні комплекти

У продаж надійшли однотонні дитячі постільні комплекти від ТМ Cosas. Комплекти пошиті з натуральної бавовняної тканини ранфорс-преміум. Комплекти призначені для стандартних дитячих ліжечок, складаються з однієї підковдри 110х140 см, одного простирадла на еластичній стрічці 60х120 см і однієї навол..

12.05.2020 46 Читати далі...

Поповнення асортименту – підліткові постільні комплекти з бязі від ТМ «Комфорт текстиль»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу підліткові постільні комплекти з бязі від ТМ «Комфорт текстиль». Повний асортимент підліткових постільних комплектів з бязі можна переглянути за посиланням: Підліткові постільні комплекти з бязі Виробник Комфорт-текстиль - комп..

06.05.2020 49 Читати далі...

Манюні LOL – постільні комплекти з бязі від ТМ «Комфорт текстиль»

У популярній серії "Ляльки ЛОЛ" поповнення асортименту, пропонуються до продажу дитячі та підліткові постільні комплекти Манюні LOL від ТМ «Комфорт текстиль». Весь асортимент постільних комплектів з малюнком "Ляльки ЛОЛ" можна переглянути за посиланням: Ляльки LOL Виробник Комфорт-текстиль - ком..

30.04.2020 60 Читати далі...

Поповнення асортименту – дитячі постільні комплекти з бязі від ТМ «Комфорт текстиль»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу дитячі постільні комплекти з бязі від ТМ «Комфорт текстиль». Повний асортимент дитячих постільних комплектів з бязі можна переглянути за посиланням: Дитячі постільні комплекти з бязі Виробник Комфорт-текстиль - компанія, що зай..

24.04.2020 60 Читати далі...

Поповнення асортименту – пелюшки ТМ Cosas

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, розширено асортимент пелюшок ТМ Cosas. Пропонуються до продажу пелюшки з бязі, фланелі, мусліну і непромокальні пелюшки-наматрацники. «COSAS» – український виробник натуральної постільної білизни преміум-класу, яка вирізняється високою якістю матеріалу ..

22.04.2020 65 Читати далі...

Поповнення асортименту – дитячі постільні комплекти з бязі від ТМ «Комфорт текстиль»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу дитячі постільні комплекти з бязі від ТМ «Комфорт текстиль». Повний асортимент дитячих постільних комплектів з бязі можна переглянути за посиланням: Дитячі постільні комплекти з бязі Виробник Комфорт-текстиль - компанія, що зай..

16.04.2020 55 Читати далі...

Новинки – Бортики в ліжечко ТМ Cosas

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, в продаж надійшли бортики в ліжечко ТМ Cosas. Бортик призначений для стандартних дитячих ліжечок з розміром спального місця 60х120 сантиметрів. Він створює захист для немовляти по двох сторонах дитячого ліжечка. У більшості випадків цього достатньо для к..

08.04.2020 65 Читати далі...

Новинки – комплекти дитячої постільної білизни з попліну ТМ TAG Tekstil

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, нові комплекти дитячої постільної білизни з попліну ТМ TAG Tekstil. Компанія «TAG Tekstil» є виробником текстильних виробів. Компанія виробляє комплекти постільної білизни всіх розмірів та забарвлень. Також відшиває широкий асортимент комплектуючих для п..

25.02.2020 112 Читати далі...

Новинки – комплекти підліткової постільної білизни з ранфорсу ТМ TAG Tekstil

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, нові комплекти підліткової постільної білизни з ранфорса ТМ TAG Tekstil. Компанія «TAG Tekstil» є виробником текстильних виробів. Компанія виробляє комплекти постільної білизни всіх розмірів та забарвлень. Також відшиває широкий асортимент комплектуючих ..

18.12.2019 163 Читати далі...

Новинка! Комплект дитячої постільної білизни Cosas CAKES White

Надійшов у продаж комплект дитячої постільної білизни Cosas CAKES White - це модифікація популярного комплекту Cosas CAKES Milk. Новий комплект має той же малюнок, але на чисто білому тлі. Завдяки цьому, малюнок виглядає яскравіше і більш насиченим. Постільна білизна виготовлена ​​українським вироб..

21.11.2019 170 Читати далі...

Поповнення асортименту – постільні комплекти з сатину від ТМ «Комфорт текстиль»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу постільні комплекти з сатину від ТМ «Комфорт текстиль». Комплекти представлені в категоріях: Півтораспальні комплекти Двоспальні комплекти Євро комплекти Сімейні комплекти Виробник Комфорт-текстиль - компанія, що займається ..

19.11.2019 150 Читати далі...

Поповнення асортименту – постільні комплекти з льону від ТМ «Комфорт текстиль»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу постільні комплекти з льону від ТМ «Комфорт текстиль». Комплекти представлені в категоріях: Півтораспальні комплекти, Двоспальні комплекти, Євро комплекти, Сімейні комплекти. Особливості постільної білизни з льону: Антисепти..

30.10.2019 191 Читати далі...

Поповнення асортименту – підліткові постільні комплекти з бязі ТМ «Комфорт текстиль»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу підліткові постільні комплекти з бязі ТМ «Комфорт текстиль». Комфорт-текстиль - компанія, що займається виготовленням постільної білизни. Вона працює на текстильному ринку з 2004 року, і за цей час зарекомендували себе як надійна ..

25.10.2019 166 Читати далі...

Поповнення асортименту - полуторна постільна білизна з ранфорса ТМ TAG Tekstil

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу полуторні постільні комплекти з ранфорса ТМ TAG Tekstil. Компанія «TAG Tekstil» є виробником текстильних виробів. Компанія виробляє комплекти постільної білизни всіх розмірів та забарвлень. Також відшиває широкий асортимент компле..

24.10.2019 171 Читати далі...

Поповнення асортименту – постільні комплекти з бязі ТМ «Комфорт текстиль»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу постільні комплекти з бязі ТМ «Комфорт текстиль». Комплекты представлены в категориях: Півтораспальні комплекти, Двоспальні комплекти, Євро комплекти, Сімейні комплекти. Комфорт-текстиль - компанія, що займається виготовленням по..

15.10.2019 191 Читати далі...

Поповнення асортименту – комплекти дитячої постільної білизни ТМ «Ідея»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу комплекти дитячої постільної білизни ТМ «Ідея». Комплекти призначені для стандартних дитячих ліжечок, пошиті з натуральних тканин: ранфорс або бязь. Продукція домашнього текстилю торгової марки «Ідея», вироблена Швейною..

10.10.2019 160 Читати далі...

Поповнення асортименту – комплекти дитячої постільної білизни ТМ «Комфорт текстиль»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу комплекти дитячої постільної білизни ТМ «Комфорт текстиль». Комплекти призначені для стандартних дитячих ліжечок, пошиті з натуральних тканин: бязь або поплін. Комфорт-текстиль - компанія, що займається виготовленням постільної б..

09.10.2019 165 Читати далі...

Поповнення асортименту – махрові простирадла ТМ TEG Tekstil

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу махрові простирадла виготовлені в Туркменістані на замовлення української компанії TEG Tekstil. Туркменські простирадла популярні в усьому світі, вони поєднують в собі дві основні особливості - високу якість і презентабельний зовн..

07.10.2019 184 Читати далі...

Поповнення асортименту – підліткові комплекти ТМ TEG Tekstil

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу підліткові постільні комплекти від Українського виробника TEG Tekstil. Комплекти двох видів: з ранфорсу і попліну. Природність матеріалу, цікавий принт, а також якісний пошив білизни як найкраще підійде дітям від 5 років і підлітк..

21.09.2019 177 Читати далі...

Показано з 1 по 24 із 29 (2 сторінок)
0