Новини

Поповнення асортименту – постільні комплекти з бязі ТМ «Комфорт текстиль»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу постільні комплекти з бязі ТМ «Комфорт текстиль». Комплекты представлены в категориях: Півтораспальні комплекти, Двоспальні комплекти, Євро комплекти, Сімейні комплекти. Комфорт-текстиль - компанія, що займається виготовленням по..


Поповнення асортименту – комплекти дитячої постільної білизни ТМ «Ідея»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу комплекти дитячої постільної білизни ТМ «Ідея». Комплекти призначені для стандартних дитячих ліжечок, пошиті з натуральних тканин: ранфорс або бязь. Продукція домашнього текстилю торгової марки «Ідея», вироблена Швейною..


Поповнення асортименту – комплекти дитячої постільної білизни ТМ «Комфорт текстиль»

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу комплекти дитячої постільної білизни ТМ «Комфорт текстиль». Комплекти призначені для стандартних дитячих ліжечок, пошиті з натуральних тканин: бязь або поплін. Комфорт-текстиль - компанія, що займається виготовленням постільної б..


Поповнення асортименту – махрові простирадла ТМ TEG Tekstil

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу махрові простирадла виготовлені в Туркменістані на замовлення української компанії TEG Tekstil. Туркменські простирадла популярні в усьому світі, вони поєднують в собі дві основні особливості - високу якість і презентабельний зовн..


Поповнення асортименту – підліткові комплекти ТМ TEG Tekstil

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу підліткові постільні комплекти від Українського виробника TEG Tekstil. Комплекти двох видів: з ранфорсу і попліну. Природність матеріалу, цікавий принт, а також якісний пошив білизни як найкраще підійде дітям від 5 років і підлітк..


Поповнення асортименту – непромокальні пелюшки Cosas

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, на склад надійшли непромокальні пелюшки Cosas. Непромокальна пелюшка Cosas – це бавовняна бязево-махрова пелюшка з вологонепроникним внутрішнім шаром і фиксаторами для матрацу. Зовнішні шари пелюшки вироблені з натуральної бавовни і пофарбовані..


Поповнення асортименту ТМ TEG Tekstil

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, на склад надійшли дитячі постільні комплекти від Українського виробника TEG Tekstil. Комплекти предназначенs для стандартних дитячих ліжечок, і складається з однієї підковдри 110х140 см, одного простирадла без еластичної стрічки 110х140 см, і однієї наво..


Поповнення асортименту Cosas TRANSPORT

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, на склад надійшли нові постільні комплекти від виробника Cosas. Постільна білизна TRANSPORT /зигзаг сіро-блакитний/ привертає до себе увагу гармонійним поєднанням зображення різноманітного транспорту на лицьовій стороні підковдри і наволочці з сіро-блаки..


Поповнення асортименту Cosas DINO BLUE

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, на склад надійшли нові постільні комплекти від виробника Cosas. Постільна білизна DINO BLUE привертає увагу оригінальним яскравим малюнком – синьо-блакитні динозаври на лицьовій стороні підковдри і наволочці гармонійно поєднані з синіми кривулями простир..


Поповнення асортименту Cosas DINO GREEN

У магазині «КрамСон» поповнення асортименту, на склад надійшли нові постільні комплекти від виробника Cosas. Постільна білизна DINO GREEN привертає увагу оригінальним яскравим малюнком – зеленині динозаври на лицьовій стороні підковдри і наволочці гармонійно поєднані з білим горошком на зеленому тл..


Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)
0