Новини

Слава Україні!!!

Смерть окупантам!Ми переможемо!Слава Україні!!!..

28.02.2022 215 Читати далі...

Магазин на канікулах!

Шановні клієнти! З 28.12.2021 року Інтернет-крамниця «КрамСон» йде на канікули. Замовлення не приймаємо, товар не відвантажуємо. Висловлюємо Вам велику подяку за те, що ви були з нами цей рік. Всі свої зобов'язання перед кожним клієнтом ми виконали. Усі замовлення, прийняті по сьогоднішній день, ..

28.12.2021 336 Читати далі...

Новорічна постіль

Постільні комплекти із Новорічною тематикою. Комплекти виготовлені українськими виробниками із натуральних бавовняних тканин. В асортименті Новорічна постіль різних розмірів: дитяча, підліткова, полуторна, двоспальна, євро-формату, сімейна. Повний асортимент Новорічних постільних комплектів можна пе..

18.11.2021 1134 Читати далі...

Новинки – постільні комплекти з попліну ТМ «Комфорт текстиль»

У продаж надійшли новинки – постільні комплекти з попліну ТМ «Комфорт текстиль». Поплін є однією з найпопулярніших тканин для постільної білизни. Це бавовняна тканина, яка утворюється в результаті поперемінного перетину тонких ниток підткання і товстих ниток основи. Спосіб виробництва полягає ..

30.09.2021 770 Читати далі...

Новинки – сатинові постільні комплекти

У продаж надійшли нові моделі сатинових постільних комплектів ТМ «Комфорт текстиль». Сатин – найвідоміша і поширена тканина на текстильному ринку, яку використовують для виготовлення одягу, штор, покривал і, звичайно ж, постільної білизни з сатину. Досвідчені господині без роздумів вибирають с..

23.09.2021 619 Читати далі...

Постільні комплекти з бязі

У продаж надійшли новинки – постільні комплекти з бязі ТМ «Комфорт текстиль». Бязь — екологічна, комфортна і практична тканина, завдяки особливому переплетінню та рівномірній товщині ниток, вироблених з натуральної бавовни. Особливості: Витривала при пранні та прасуванні Швидко сохне ..

21.09.2021 711 Читати далі...

Постіль для підлітків з сатину

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу нові дитячі постільні комплекти з сатину. Це якісна і комфортна постільна білизна з сучасним стильним дизайном, виготовлена українським виробником ТМ «Комфорт текстиль» (місто Вінниця) з 100% натуральної бавовняної тканини. Підліткові комплекти Сати..

10.09.2021 324 Читати далі...

Постіль для дітей та підлітків з ранфорсу

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу нові дитячі постільні комплекти з ранфорсу. Це якісна і комфортна постільна білизна з сучасним стильним дизайном, виготовлена українським виробником ТМ «Комфорт текстиль» (місто Вінниця) з 100% натуральної бавовняної тканини. Комплекти представлені ..

09.09.2021 338 Читати далі...

Постіль для дітей та підлітків з попліну

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу нові дитячі постільні комплекти з попліну. Це якісна і комфортна постільна білизна з сучасним стильним дизайном, виготовлена українським виробником ТМ «Комфорт текстиль» (місто Вінниця) з 100% натуральної бавовняної тканини. Комплекти представлені в..

03.09.2021 545 Читати далі...

Дитячі простирадла на резинці

Пропонуються до продажу простирадла на резинці для дитячих ліжечок від виробника Cosas. Повний асортимент дитячих простирадл: Дитячі простирадла   Це якісна постільна білизна преміум-класу з сучасним стильним дизайном. Простирадла пошиті українським виробником ТМ «COSAS» з натурал..

28.07.2021 482 Читати далі...

Трикотажні простирадла на резинці

Трикотажні простирадла пошиті українським виробником TAG Tekstil з натуральної бавовняної тканини, виробленої в Туреччині. Воні призначені для двоспальних ліжок. Для більш надійної фіксації на матраці, оздоблені еластичною стрічкою по всьому периметру. Тканина Трикотаж отримав широку поп..

21.05.2021 399 Читати далі...

Набори з 2-х дитячих наволочек зі знижкою

Набори з 2-х дитячих наволочек з натуральної бавовняної тканини, з різноманітними малюнками. Наволочки з дитячими малюнками, однотонні, з зірками, зигзагами. Набори продаються зі знижкою 10%. Все наволочки виконані з натуральної бавовни і пофарбовані натуральними барвниками, без використання будь-я..

20.05.2021 364 Читати далі...

Дитячі наволочки з натуральної тканини

Дитячі наволочки з натуральної бавовняної тканини, з різноманітними малюнками, більш ніж 100 різновидів. Наволочки з дитячими малюнками, однотонні, з зірками, зигзагами. Все наволочки виконані з натуральної бавовни і пофарбовані натуральними барвниками, без використання будь-яких синтетичних і штуч..

07.05.2021 441 Читати далі...

Пледи з велсофту

Плед велсофт – пухнастий і м'який, не подразнює шкіру, гіпоалергенний. Плед з велсофту зберігає тепло, не розтягується і не збігається, легко піддається машинному пранню, швидко сохне. Незважаючи на наявну ворсистість, поверхня пледа не схильна до виникнення катишок. Повний асортимент можна по..

14.04.2021 422 Читати далі...

Підліткові набори підковдра + наволочка

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу набори підліткової постільної білизни з двух предметів: підковдра + наволочка. Якісна і комфортна, гладенька і приємна на дотик постільна білизна преміум-класу з сучасним стильним дизайном, пошита українським виробником ТМ «COSAS» з виготов..

07.04.2021 430 Читати далі...

Дитячі набори підковдра + наволочка

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу набори дитячої постільної білизни з двух предметів: підковдра + наволочка. Якісна і комфортна, гладенька і приємна на дотик постільна білизна преміум-класу з сучасним стильним дизайном, пошита українським виробником ТМ «COSAS» з виготовлено..

26.03.2021 355 Читати далі...

Покривала з персонажами мультфільмів

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу покривала з персонажами мультфільмів. Покривала пошиті українським виробником TAG Tekstil з ранфорсу, В якості наповнювача використовується силіконізоване волокно. Покривало простьобане ромбами, краї оброблені каймою під колір покривала. Повний асор..

19.03.2021 405 Читати далі...

Дитяча постіль з персонажами мультфільмів

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу дитячі постільні комплекти з персонажами мультфільмів. Це якісна і комфортна постільна білизна з сучасним стильним дизайном, пошита українськими виробниками. Малюнки на постелях відображают персонажів популярних дитячих мультфільмів: Robocar Poli, Б..

12.03.2021 676 Читати далі...

Дитяча постіль Майнкрафт

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшла до продажу дитяча постіль Майнкрафт. Це якісна і комфортна постільна білизна з сучасним стильним дизайном, пошита українським виробником ТМ «Комфорт текстиль» (місто Вінниця) з бязі — 100% натуральної бавовняної тканини. Малюнок тканини відображає елементи попу..

15.02.2021 437 Читати далі...

Євро підковдри з сатину

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу новинки – євро підковдри з тканини сатин-преміум. Це якісна постільна білизна преміум-класу пошита українським виробником ТМ «COSAS» з натуральної бавовняної тканини сатин-преміум. Підковдри призначені для двоспального ліжка, мають гладеньку і ..

08.02.2021 393 Читати далі...

Євро підковдри з тканини ранфорс-преміум

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу новинки – євро підковдри з тканини Ранфорс-преміум. Це якісна постільна білизна преміум-класу з сучасним стильним дизайном. Підковдри пошиті українським виробником ТМ «COSAS» з натуральної бавовняної тканини ранфорс-преміум. Підковдри приз..

05.02.2021 372 Читати далі...

Новинки для дітей

В інтернет-крамниці «КрамСон» надійшли до продажу новинки – дитячі постільні комплекти з бязі. Це якісна і комфортна постільна білизна з сучасним стильним дизайном, пошита українським виробником ТМ «Комфорт текстиль» (місто Вінниця), з 100% натуральної бавовняної тканини. Бязь — екологічна, ко..

01.02.2021 362 Читати далі...

Простирадла з бязі з новими візерунками

В інтернет-крамниці «КрамСон» поповнення асортименту, пропонуються до продажу простирадла на резинці з новими візерунками. Простирадла пошиті українським виробником ТМ «Комфорт текстиль» (місто Вінниця) з бязі - 100% натуральної бавовняної тканини. Бязь — екологічна, комфортна і практична ткан..

31.01.2021 365 Читати далі...

Яскрава постіль для підлітків

У продаж надійшли підліткові постільні комплекти яскравих забарвлень з героями мультфільмів. Комплекти пошитиі українським виробником TAG Tekstil з 100% натуральної бавовняної тканини - ранфорс. Природність матеріалу, цікавий принт, а також якісний пошив білизни як найкраще підійде дітям від 5 років..

28.01.2021 369 Читати далі...

Показано з 1 по 24 із 80 (4 сторінок)
0